Labai esu patenkinta atliktu veido valymu! Procedūra buvo atlikta profesionaliai, kruopščiai ir švelniai. Kosmetologė viską paaiškino, atsakė į visus klausimus, davė naudingų patarimų, kaip prižiūrėti odą. Po procedūros oda atrodo švari, gaivi ir švytinti. Tikrai sugrįšiu dar kartą ir rekomenduoju visiems, kas ieško savo srities specialistės!“
Paslaugą atliko Lina Černiauskė•Kosmetinės veido procedūros paaugliams
Sandra•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Maloni procedura, atsipalaidavau, rezultatas matomas ir kita diena, oda tikrai lygi, aciu!
Paslaugą atliko Lina Černiauskė•Veido valymas ultragarsu
Ieva•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai maloni patirtis ! Dżiaugiuosi galimybe vasarą gauti Linos mobilias paslaugas Pajūryje , o rudenį vėl grįšime į jos jaukų kabinetą Kaune 💞 Procedūra, kaip visada 10 balų 👍
Paslaugą atliko Lina Černiauskė•Veido valymas ultragarsu
Sandra•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Labai profesionali meistrė! Puikia atliko procedūrą 🤩🤩🤩
Paslaugą atliko Lina Černiauskė•Veido procedūros
Olga•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
maksimalus relax, labai džiaugiuosi parinktomis Linos procedūromis, kas kartą vis kitomis, tai ko labiausiai reikia!