Po proceduros veido oda jautesi atsigavusi ir primaitinta. Migle draugiskai ir informatyviai pasidalino naudingais patarimais. Pailsejau, buvo labai gerai - kartosiu ir jums rekomenduoju!
Paslaugą atliko Miglė•Veido procedūros
Anonimas•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Atidi, rūpestinga. Visada su šypsena. Malonu lankytis.
Paslaugą atliko Miglė•Plaukų procedūros
Jolita•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Kaip visada procedūros atliktos puikiai! 😊 Antakiai sutvarkyti dailiai, spalva super! O veido oda po procedūros švyti! 😊