Kosmetologė Paulina Ivickienė Atsiliepimai

J.Jasinskio g. 4, Vilnius, 01112 Nail Fashion studio by Laura

Rasti laisvą laiką ir užsisakyti internetu

Atsiliepimai yra paliekami klientų po jų apsilankymo salone.

5,0
154 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Labai maloni, nuoširdi ir profesionali specialistė
Paulina itin profesionali, atidi ir atsidavusi specialistė! Po procedūros veido odos būklė iš karto akivaizdžiai pagerėjo. O procedūros metu jaučiausi tarsi SPA - išėjau labai pailsėjusi, pasikrovusi. Jautėsi, kad Paulina savo darbą atlieka iš širdies ir su dideliu dėmesiu. Taip pat maloniai nustebino ir tai, kad gavau nemažai skirtingų mėginukų su patarimais, kaip juos naudoti namuose. O kitą dieną sulaukiau žinutės su pasiteiravimu, kaip jaučiasi mano oda po procedūros. Rekomenduoju!
Dar vienas privalumas pastovaus lankymosi pas Pauliną: drąsiai, be klausimų renkiesi naujas rekomenduojamas procedūras, nes žinai, kad viskas apgalvota ir įvertinta kaip tai tiks tavo odai.
Paulinos atlikta procedūra puiki! Dar ir patarimai ir būtent man tinkanti parinkta kosmetika! :)
Paulina labai švelni ir kruopšti. Pirmą kartą buvau veido valymo procedūroje, Paulina viską paaiškino ir suteikė rekomendacijų, pasiteiravo apie odos būklę netgi kelios dienos po procedūros. Labai patiko, kad ne tik išsivaliau odą, bet ir pailsėjau, labai patiko masažas, rami muzika, atmosfera. Labai ačiū, Paulina! Rekomenduoju visiems.