Labai maloni, nuoširdi ir profesionali specialistė
Paslaugą atliko Paulina•Aknės gydymas
Simona•prieš apie 2 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Paulina itin profesionali, atidi ir atsidavusi specialistė! Po procedūros veido odos būklė iš karto akivaizdžiai pagerėjo. O procedūros metu jaučiausi tarsi SPA - išėjau labai pailsėjusi, pasikrovusi. Jautėsi, kad Paulina savo darbą atlieka iš širdies ir su dideliu dėmesiu. Taip pat maloniai nustebino ir tai, kad gavau nemažai skirtingų mėginukų su patarimais, kaip juos naudoti namuose. O kitą dieną sulaukiau žinutės su pasiteiravimu, kaip jaučiasi mano oda po procedūros. Rekomenduoju!
Paslaugą atliko Paulina•Veido priežiūros konsultacijos
Rugilė•prieš 2 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Dar vienas privalumas pastovaus lankymosi pas Pauliną: drąsiai, be klausimų renkiesi naujas rekomenduojamas procedūras, nes žinai, kad viskas apgalvota ir įvertinta kaip tai tiks tavo odai.
Paslaugą atliko Paulina•Veido priežiūros konsultacijos
Vaida•prieš 2 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Paulinos atlikta procedūra puiki! Dar ir patarimai ir būtent man tinkanti parinkta kosmetika! :)
Paslaugą atliko Paulina•Veido procedūros
Olga•prieš 3 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Paulina labai švelni ir kruopšti. Pirmą kartą buvau veido valymo procedūroje, Paulina viską paaiškino ir suteikė rekomendacijų, pasiteiravo apie odos būklę netgi kelios dienos po procedūros. Labai patiko, kad ne tik išsivaliau odą, bet ir pailsėjau, labai patiko masažas, rami muzika, atmosfera. Labai ačiū, Paulina! Rekomenduoju visiems.