Paulina yra nuostabi ir profesionali kosmetologė.Procedūrą atliko labai puikiai,mano veidas pašviesėjo ir atsigavo.Labai švelnios rankos,gardžiai kvepiančios priemonės,maloni ir gera aplinka.Norisi pas Jus apsilankyti dar ne kartą.Labai džiaugiuosi,kad atėjau pas Jus. Ačiū Jums.❤️
Paslaugą atliko Paulina•Veido priežiūros konsultacijos
Daina•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Paulina kaip visuomet kruopščiai pasirūpina veido oda, procedūros parenkamos atitinkamai pagal poreikį. Tik geriausi įvertinimai ir visiems didžiausios rekomendacijos!
Paslaugą atliko Paulina•Veido priežiūros konsultacijos
Goda•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Kosmetologė Paulina labai maloni ir dėmesinga. Dukrai paauglei viską aiškiai papasakojo. Atlyko procedūras. Grįšim. Ačiū!
Paslaugą atliko Paulina•Kosmetinės veido procedūros paaugliams