Kosmetologė Sonataged Atsiliepimai

Jonažolių g. 3, Vilnius, 04134

Rasti laisvą laiką ir užsisakyti internetu

Atsiliepimai yra paliekami klientų po jų apsilankymo salone.

5,0
42 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Pas šią kosmetologę galėjau atsipalaiduoti visu 100%. Jos švelnūs prisilietimai leido pamiršti visus dienos vargus ir pasinerti į sapnų karalystę. O pabudus buvau pavaišinta vandeniu ir gavau naudingas rekomendacijas tolimesniai odos priežiūrai. Tikrai sugrįšiu dar ne kartą!!
Noriu padėkoti už atliktas veido procedūras. Lankausi nebe pirmą kartą. Patinka, kad procedūrų metu yra atliekamas pečių, rankų bei pėdų masažas apie kuriuos procedūrų aprašyme net nėra. Beje kosmetologė Sonata visada išlydi su vandens buteliuku. Rekomenduoju!
Labai jauki aplinka, malonus aptarnavimas, o jau kosmetologė!!! Sonata tikra savo srities profesionalė: išsamiai papasakoja apie naudojamas priemones ir procedūras, savo švelniomis rankomis ir meile tam, ką daro, tiesiog užburia:) KARTĄ APSILANKĘS, NEGALI SUSTOTI. Visiems rekomenduoju patirti malonumo ir ramybės valandėlę šiuo įtemptu laikotarpiu! Ačiū:)
Sonata yra profesionali kosmetologė, pas kurią gera ateiti. Ji atidi, išklausanti ir visada duoda vertingų patarimų. Žinau, kad Sonata manimi pasirūpins, todėl atsipalaiduoju ir ilsiuosi. Jauki kabineto aplinka nuteikia raminančiai, tad belieka tik mėgautis. Rekomenduoju Sonatą visiems, kam rūpi odos sveikata.
Pas kosmetologe Sonata lankausi jau nepirma karta ir po ilgesnes pazinties galiu pripazinti, kad tai zmogus profesionalas, dirbantis is pasaukimo, nuolat tobulejantis, darbstus ir be galo atidus klientui. Darba atlieka kokybiskai, tuo paciu metu dar konsultuoja ir atsako i visus klausimus. Auksto lygio aptarnavimas. Tik zmogus, mylintis savo darba, gali tureti visas sias nuostabias savybes. Dziaugiuosi atradusi Tave,Sonata :) Aciu ir sekmes Tau augant toliau ;)
1
67
8
9