Labai patiko veido procedūra pas kosmetologę Ugnę – viskas atlikta profesionaliai, kruopščiai ir švelniai. Aukštas paslaugų lygis, maloni atmosfera, o rezultatu likau labai patenkintas. Rekomenduoju!
Paslaugą atliko Ugnė•Veido procedūros vyrams
ILJA•prieš 5 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puikiai, ne pirma ir ne paskutini karta sugriztu☺️