Labai malonus žmogus ir savo amato profesionalė. Rūpinasi klientu viso vizito metu. Taip pat labai patiko išsami konsultacija vizito metu bei kiekvieno procedūros žingsnio paaiškinimas. Ačiū už puikią pirmąją patirtį!
Paslaugą atliko Ugnė•Veido pilingas
Gabrielė•prieš 7 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Nuostabi meistre, žinanti savo darbą
Paslaugą atliko Ugnė•
Antakių ir blakstienų dažymasRodyti viską...
Olga•prieš 7 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Maloni aplinka, puikiai atliktas blakstienų laminavimas, visa aktuali informacija.
Grįšiu.