Esu labai patenkinta kosmetologės profesionalumu, teikiamomis paslaugomis ir maloniu bendravimu. Jaučiu nuoširdų dėmesį ir puikų bendradarbiavimą kiekvieno vizito metu. Rekomenduoju!🥰
Paslaugą atliko Ugnė•Veido pilingas
Guoda•prieš 9 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Puikus darbas, antakiai labai gražūs , labai rekomenduoju!
Paslaugą atliko Ugnė•Antakių korekcija siūlu
Toma•prieš 9 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Labai gerai atliktas darbas! Malonus aptarnavimas.
Paslaugą atliko Ugnė•Antakių korekcija siūlu
Toma•prieš 9 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Kaip visada atliktas puikus darbas! Ugnė labai malonus žmogus , aplinka labai tvarkinga ir graži! Rekomenduoju 💯
Paslaugą atliko Ugnė•Antakių korekcija siūlu
Toma•prieš 9 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Kosmetologė Ugnė, kaip visada savo darbą atlieka nepriekaištingai! Laukiu sekančio vizito su nekantrumu !