Man labai patiko apsilankymas. Jaučiasi, kad specialistė turi nemažą žinių ir praktikos bagažą, pasitiki savimi, atsako į visus klausimus išsamiai. Taip pat yra švelni, veido valymo metu jaučiausi komfortiškai. Labai lauksiu kitų apsilankymų🤍
Paslaugą atliko Ugnė•Veido pilingas
Martyna•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Nuostabi.
Paslaugą atliko Ugnė•Veido procedūra su deguonimi
Goda•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Grazi tvarkinga aplinka ,maloni kosmetologe .Procedura dariau pirma karta .