Svarbiausias dalykas - profesionali ir kompetetinga.
Paslaugą atliko Ugnė•Veido pilingas
Vaida•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Šiandien lankiausi antakių ir blakstienų laminavimo procedūroje ir esu labai patenkinta rezultatu. Meistrė buvo labai maloni ir atidi. Ji išsamiai paaiškino visus procedūros etapus, atsakė į mano klausimus ir užtikrino, kad jausčiausi patogiai visą laiką.
Tikrai rekomenduoju šią vietą visiems, kurie ieško profesionalių paslaugų ir puikaus aptarnavimo.
Paslaugą atliko Ugnė•Antakių laminavimas
Julija•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puiiikiai kaip visada! Ačiū labai! Didžiausios rekomendacijos💕