Konstitucijos pr. 12, Vilnius, 01001
Atidaryta šiandien : 10:00 - 19:00

Teikiamos paslaugos

Visos paslaugos
Veidas
Masažas

Atsiliepimai apie saloną

5,0
19 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Labai maloni meistrė
Viskas tiesiog puikiai, rekomenduoju
Kobido masaža išbandžiau pirma karta - superinės Vaivos rankos. Labai patiko relaksacija ir jausmas po masažo, jaučiausi pailsėjusi, praėjo nuo ryto varginęs galvos skausmas. Rekomenduoju!
Ačiū 👌
Vaiva labai gerai atliko kobido masažą, iš karto jaučiau rezultatą, Tikrai kartosiu šią procedūrą. Rekomenduoju visoms.
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Susipažink su komanda

Vaiva
Kosmetologė
5.0
10 atsiliepimai

Apie

Daryti tai, kas teikia žmonėms džiaugsmą – būtent šis noras atvedė mane į kosmetologiją, ir būtent šioje srityje pavyko įgyvendinti svajonę, kad po mano atlikto darbo žmogus išeitų su šypsena ir dėkingumu, pailsėjęs ir laimingas. Turbūt todėl iš visų procedūrų labiausiai mėgstu daryti veido masažus, nes jie labiausiai atpalaiduoja klientes ir daro jas gražesnes ne tik iš išorės, bet ir iš vidaus. Juk laimingas žmogus yra gražus, ir kartais pailsėjusios švytinčios akys ir atsipalaidavęs veidas pajaunina labiau, nei brangiausia kosmetika. Jei formaliau – esu baigusi Vilniaus kolegijos medicinos ir sveikatos studijų krypties higieninės ir dekoratyvinės kosmetologijos studijas bei turiu suteiktą grožio terapijos profesinio bakalauro laipsnį. Nuolat tobulinu savo žinias, nes taip pat, kaip savo darbą, mėgstu lankymąsi seminaruose ir konferencijose, tad tikrai turiu ką Jums pasiūlyti sprendžiant įvairias veido odos problemas. Laukiu Jūsų ateinant.

Paslaugos

Veidas
Masažas

Darbų galerija

Apie saloną

Kosmetologė Vaiva Suchodolska
01001 Konstitucijos pr. 12, Vilnius

Kosmetologinės paslaugos atliekamos Lux grožio studijoje, įsikurusioje priešais PC CUP-ą esančiame ilgame pastate, turinčiame daug įėjimų. Jums reikėtų rinktis A įėjimą, esantį priešais CUP'o 3 a. parkingą, netoli Brutal Barber ir alaus baro Huze pub, tada kilti į antrą aukštą. Salonas yra kairėje, kosmetologijos kabinetas salono gale, kairėje.
Automobilį galite palikti Cup'o parkinge nemokamai arba galite rinktis mokamą aikštelę kitoje pastato pusėje, netoli Best Western viešbučio.

PirmPirmadienis
10:0019:00
AntAntradienis
10:0019:00
TrečTrečiadienis
10:0019:00
KetvKetvirtadienis
10:0019:00
PenktPenktadienis
10:0019:00
ŠeštŠeštadienis
Uždaryta
SekmSekmadienis
Uždaryta
Šiame salone naudojami produktai
Guinot
Natinuel
pH formula
Sesderma

Grožio salonai netoliese