Labai puiki kosmetologe. Karboksi procedūra yra mano mylimiausia☺️ Rekomenduoju.
Paslaugą atliko Viktorija•Veido procedūra su deguonimi
Viktorija•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Visiems rekomenduoju pradeti rūpintis savo veido oda nuo specialistės konsultacijos!!! Labai patiko.
Paslaugą atliko Viktorija•Veido priežiūros konsultacijos
Agne•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Labai patiko kosmetologė! Labai dėmesinga ir maloni. Būtinai lankysiuos nuolatos įvairioms veido procedūroms!
Paslaugą atliko Viktorija•Veido procedūros
Rasa•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Labai patiko veido masažas 👍 Rekomenduoju Viktorija💯
Būtinai grišiu!
Paslaugą atliko Viktorija•Veido masažas
Albert•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Tai buvo mano pirmasis apsilankymas pas kosmetologę – pasirinkau veido valymo procedūrą, ir galiu drąsiai sakyti, kad patirtis pranoko lūkesčius. Viktorija dirbo labai profesionaliai, atsakingai ir rūpestingai. Procedūra buvo išsamiai paaiškinta, atlikta kruopščiai, o rezultatai matomi iš karto – oda tapo švaresnė ir gaivesnė. Rekomenduoju kiekvienam vyrui, kuris rūpinasi savo oda, bet nedrįsta pradėti – tikrai verta.