Super kosmetologė 👌 maloni, informatyvi, matosi, kad savo srities profesionalė. Jau uzsibookinau kitam vizitui.
Paslaugą atliko Viktorija•Veido pilingas
Eglė•prieš 12 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Patiko salono aplinka, tvarkinga. Tačiau nepatiko kaip atliko paslaugą: antakiai nelygus ir nevienodi reziumė gavosi. Kas iš pirmo žvilgsnio, tik po procedūros ne taip matėsi, tačiau grįžus namo ir kitą dieną vis labiau tai matosi.
Paslaugą atliko Viktorija•Antakių dažymas Henna dažais
Dovilė•prieš 12 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Labiausiai džiugina bendradarbiavimo rezultatas - per paskutinius 9 mėnesius darbo su Viktorija mano oda labai matomai pasikeitė! Ačiū
Paslaugą atliko Viktorija•Veido pilingas
Viktorija•prieš 12 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Labai rekomenduoju Viktorija! Profesionalu, jauku ir malonu. Oda po procedūros atsigavo, tapo skaistesnė ir sudrėkinta. Viktorija rūpestinga ir išmananti savo darbą.