Savanorių pr. 138, Kaunas, 44148
Atidaryta rytoj : 09:00 - 20:00

Teikiamos paslaugos

Atsiliepimai apie saloną

5,0
14 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Labai puiki kosmetologė, puikiai išmananti ir atliekanti savo darbą! Dalina labai gerus patarimus kaip puoselėti ir saugoti savo veido odą.
Puikiai atliko veido valymą. Patarė kokias kosmetikos priemones naudoti. Lauksiu kito vizito!
Rodyti salono atsakymą...
Labai patiko veido valymo procedūra. Daug išgirdau naudingų patarimų,kuriais pasinaudosiu. Rekomenduoju apsilankyti manau,kad nenusivilsite 🤗🙂👍💯
Puikiai išmananti savo darbą ir savo kompetenciją bei jos ribas. Sudarė profesionalios, tarpdiscipliniškai bendradarbiaujančios specialistės įspūdį. Veido valymą atliko atjaučiančiai, atsakingai. Puiki atmosfera maloniai kalbant.
Rodyti salono atsakymą...
Pati geriausia specialistė Kaune kuri išmano savo darbą rekomenduoju 100%. Pasimatysim dar Marija 😘😁💋
Rodyti salono atsakymą...
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Susipažink su komanda

Marija
Kosmetologė
5.0
6 atsiliepimai

Apie

Sveiki! Grožis visada buvo mano aistra, todėl ir tapau grožio terapeute! Nuolat tobulinuosi individualiuose mokymuose, seminaruose, konferencijose ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Dirbau ir praktikavausi Latvijoje grožio klinikoje 4.Dimensija. Dėsčiau Šiaulių valstybinėje kolegijoje klinikinę kosmetologiją. Taip pat mokiausi grožio ir sveikatos akademijoje! Kosmetologijoje mano misija - pažindinti su mūsų didžiausiu organu oda ir išmokyti rūpintis bei prižiūrėti!

Paslaugos

Veidas

Darbų galerija

Apie saloną

Kosmetologės Marijos paslaugos
44148 Savanorių pr. 138, Kaunas

Estetinės kosmetologijos kabinetas, kuriame teikiamos kosmetologės Marijos paslaugos. Įsikūręs savanorių prospekte, gerai pasiekiamoje vietoje, kviečia apsilankyti grožio paslaugoms! Aš esu grožio terapijos specialistė Marija. Kosmetologijos srityje dirbu ne vienerius metus, sukaupiau didelį bagažą teorinių ir praktinių žinių. Dėsčiau Šiaulių kolegijos studentėms klinikinės kosmetologijos paskaitas. Pastoviai tobulinuosi konferencijose, mokymuose, seminaruose. Atlieku odą puoselėjančias, tausojančias, intensyvias procedūras. Dirbu su inovatyviais ir moderniais aparatais, naudoju kokybiška Europoje patvirtinta ir įvertinta kosmetiką. Parenku kosmetines priemones, konsultuoju bei sudarau veido odos priežiūros planus.

PirmPirmadienis
09:0020:00
AntAntradienis
09:0020:00
TrečTrečiadienis
09:0020:00
KetvKetvirtadienis
09:0020:00
PenktPenktadienis
09:0020:00
ŠeštŠeštadienis
09:0020:00
SekmSekmadienis
Uždaryta
Šiame salone naudojami produktai
Cliniccare
Ekseption
Fusion Meso
ODA
pH formula

Grožio salonai netoliese