Renkuosi šukuosena+makiažas paslaugą jau nepirmąkart. Esu visada labai patenkinta, viskas atlikta kokybiškai, atlaiko tiek šukuosena, tiek makiažas puikiausiai kiek reikia. Pasitikiu specialistėmis 100%, nes labai orientuotos į patenkintą klientą, tad belieka tik mėgautis ir atrodyti gražiai. :)
Paslaugą atliko Svetlana LT,•Makiažas
Monika•prieš 7 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Nuostabi manikiūro meistrė Oksana. Labai maloni, profesionali, o svarbiausia, atlieka labai kokybišką manikiūrą!
Manikiūras
Monika•prieš 7 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Kaip visada puikiai ir greitai atliktas manikiūras.
Paslaugą atliko Yelyzaveta (UK, RU )•Manikiūras
Rasa•prieš 7 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Mano trejų metų sūnus pasiruošęs lankytis pas šį specialistą net naktį, jis turi puikų požiūrį į vaikus.😍🌹