Labai džiaugiuosi kokybiškai atliktu manikiūru. Lakas neatšoka, laikosi iki mėnesio laiko (t.y. kol vėl neateinu naujo manikiūro). Oksana, tu esi geriausia!
Antakių korekcija siūluRodyti viską...
Mažena•prieš 7 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Patiko Liza. Dirba greitai ir gerai. Visas personalas labai draugiškas ir padėjo susikalbėti, nes rusiškai nemoku. Ilgai vengiau apsilankyti, bet pamačiusi komentarus, kad viskas sklandžiai nemokant kalbos, užsirašiau. Rekomenduoju
Paslaugą atliko Yelyzaveta (UK, RU )•Manikiūras
Laura•prieš 7 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Malonus bendravimas , rezultatas vau 🥰
Paslaugą atliko Svetlana LT,•Vaikų kirpimas
Renata•prieš 7 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Manikiuras atliktas kruopsciai,tvarkingai.
Pedikiura dare meistre Julija. Nepatiko,nes labai ilgai daro. Iki gerai dar tikrai jai daug truksta. Ant koju nagu prilakavo su puslelemis,ant ideliu uzlipta.
Bendrai i salina grisiu,bet pas sia meistre deja ne.
PedikiūrasRodyti viską...
Agne•prieš 7 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Buvo atliktas pilnas higieninis Pedikiuras (be lakavimo) pas meistrę Juliją. Likau labai patenkinta. Puiki specialiste, labai kruopšti. Didžiausios rekomendacijos. 💕 Atmosfera bei visas aptarnavimas 10/10. …