Kirpėja Natalyja tikrai gera meistrė ,teko pas ja kirptis ir vaika pakirpti,kirpimai buvo su modeliavimu,tai tikrai nera paprasti kirpimai ir dar šukuosena puikiai padarė. Tikrai rekomenduoju šita meistrę.
Paslaugą atliko Natali BY, RU•Džiovinimas ir sušukavimas
Danute•prieš apie mėnesį
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Super meistrė, superinis manikiūras!!! ❤️
Manikiūras
Mažena•prieš apie mėnesį
Patvirtintas atsiliepimas
Kaip visada tobulai atliktas darbas!!! ❤️
Paslaugą atliko Ieva LT•Antakių korekcija siūlu
Mažena•prieš apie mėnesį
Patvirtintas atsiliepimas
Kaip visada TOBULAI🫶
Dėkoju Vitalijai už kruopštumą ir rūpestį
Paslaugą atliko Vitalija (UK, RU .) ( LT min)•Manikiūras