Labai jauki atmosfera, estetiška ir jauku. Kirpėja Natalija atidi, kruopšti, žinanti savo darbą, galinti patarti. Labai šiltai bendraujanti - rekomenduoju nenuvils.
Ačiū
Kirpimas ir plaukų priežiūra
Rita•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Greitas laikas kirpimui, maloni aplinka, šiltas bendravimas ir žavingas rezultatas.
Paslaugą atliko Svetlana LT,•Vaikų kirpimas
Rita•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Nepaprastai gerai! Kruopsciai, tvarkingai, tiesiog tobulai! ❤️❤️❤️❤️
Paslaugą atliko Vitalija (UK, RU .) ( LT min)•Pedikiūras
Ausra•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Manikiuras buvo darytas vienu metu su pedikiuru, tai gana sudetingomis salygomis meistrei, bet KAIP TOBULAI padaryta!!! Sulaukiau daug komplimentu del naguciu! Tobulai!!!