REKOMENDUOJU Lizą, manikiūro meistrę👌 puikiai atliko savo darbą, greita, kruopšti, maloni. Svetlana pasirupina kaip visada, kava ir saldainiukais. Ačiū👌👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
Paslaugą atliko Yelyzaveta (UK, RU )•Manikiūras
Źanèta•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Esu labai patenkinta Danguolės profesionalumu bei atliktomis procedūromis. Jau esu nusimaciusi procedūrų į ateitį.
Antakių korekcija siūlu
Justina•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Vaikas grizo laimingas :)
Paslaugą atliko Svetlana LT,•Vaikų kirpimas
Vaida•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Norėjau Fade`o, meistrė sakė, kad labai kaifuoja darydama fade`ą, bet kažkaip kreivai viskas gavosi, laiptuotais su keistais iškirpimais, net žmona sakė kad kvadratinė šukuosena gavosi. Kirpimo metu kraipė galva ir neatrodė, kad pasitiki savimi kirpdama savo mėgiama kirpimą.
Viskas kas patiko - patrumpino ir apkirpo per 30 min. Antrą kartą nesikirpčiau.