Kruopščiai, tvarkingai atliktas darbas, labai švelniai:)
Nagų lako (gelinio) nuėmimas
Ieva•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai kruopščiai sutvarko nagus.
Manikiūras
Neringa•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Tikrai labai džiaugiuosi atradusi šį saloną, Visada iš jo išeinu su šypsena, aukščiausio lygio paslaugų kokybė. Dirba nuostabiausio grožio sferos fėjos. Tik geriausios rekomendacijos, tikrai grįšiu ir ne kartą
Paslaugą atliko Yelyzaveta (UK, RU )•Manikiūras
Greta•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Buvau pirmą kartą,kirpėja gal ir gera,bet man nepataikė dažų spalvos,šaknis nutamsino,jaučiausi l.blogai.