Kiekvienas apsilankymas salone man kaip šventė, nepriekaištingas aptarnavimas, šilta atmosfera, o specialistai be komentarų - profesionalūs, dėmesingi :) Liza, ačiū, manikiūras tobulas. Sveta, kaip visada plaukai 10 balų :*
Moterų plaukų šaknų dažymasRodyti viską...
Deimantė•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas tobūlai kaip visasa ! Ačiū kad esate !!! ❤️❤️❤️
Paslaugą atliko Yelyzaveta (UK, RU )•Manikiūras
Erika•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Viskas super rekomenduoju😊
Antakių korekcija siūlu
Agata•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai gerai apkirpo. Dėmesingumas klientui
Paslaugą atliko Olga (UA, RU .)•Vyriškas kirpimas
Tomas•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai maloni meistrė. Jau nepirmą kartą lankausi ir suprantu, kad tai ta meistrė, kurios ilgai ieškojau🙂