Tikrai rekomenduočiau visiems,ir labaj rekomenduoju savo pažįstamiems,jauku,gražu ir visada pasirūpinta klientų, o kava vien del to galima sugrįžo vel ir vel.
Manikiūras
Alina•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Viskas patiko. Ačiū !
Paslaugą atliko Svetlana LT,•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Romena•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Meistrė Svetlana Superine!!!!!!!
Paslaugą atliko Svetlana LT,•Vaikų kirpimas
Jurate•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai kruopščiai ir preciziškai padarytas manikiūras!