Grožio salone lankėmės jau ne kartą, visi šeimos nariai. Ačiū už gerą širdį, už gražias garbanas, už gražiai nulakuotus nagus ir visa kita! Sėkmės ir toliau!
Manikiūras
Kristina•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
labai gražiai apkirpo mano mama ačiū 🙂 viskas puiku
Kirpimas ir plaukų priežiūra
Jovita•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Puiki meistre ir labai jaukus salonas! Visada malonu sugrizti!