Dėmesys, maloni atmosfera, profesionalumas....galiu pasakyti apie šį grožio saloną. Rekomenduoju ❤️
Manikiūras
Jolita•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Lankiausi pas kosmetologe Danguole, procedura labai patiko, meistre profesionaliai dirba. Nepatiko triuksmas uz sienu... nors ir meistre kitas salono darbuotojas ramino ( klientu tuo metu nebuvo), rezultatas nesikeite. Salono savininkai turetu spresti esama problema.
Veido procedūros
Loreta•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Viskas gerai ir sklandžiai - kolegės salone padėjo susikalbėti su meistre. Kirpimą atliko kruopščiai.