Lankiausi pas manikiūro meistrę Galiną ir likau sužavėta! Prancūziškas manikiūras atliktas tobulai – kruopštus darbas ir nepriekaištingas rezultatas. Maloni atmosfera ir profesionalus aptarnavimas. Rekomenduoju visoms, kurios ieško aukštos kokybės.
Manikiūras
Greta•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Kirpimas buvo greitas ir kokybiškas, vaikai patenkinti. 🎈
Vaikų kirpimas
Rita•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Įspūdis geras, darbas atliktas kruopščiai, gaila, kad užtruko kiek ilgiau nei planuota.