Dėkoju labai Svetlanei ir jos kolektyvui ,labai gerai atlieka savo darba ,super !!!!
Paslaugą atliko Svetlana LT,•Moterų plaukų šaknų dažymas
Edita•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Kruopščiai ir gerai atliktas darbas. Darėme vaikiška ir vyriška kirpimą, abu liko patenkinti rezultatu. Berniukas dar gavo ir ledinuką. Naudosime kirpyklą ir ateityje.
Vyriškas kirpimas
Mantas•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Nuostabi kirpėja, puikiai apkerpa, duoda labai gerų patarimų dėl plaukų priežiūros!