Deja, patirtis nebuvo gera. Nors suprantu, kad įrangos gedimai pasitaiko ir dėl to priekaištų neturiu, pati procedūra buvo atlikta nekokybiškai. Pedikiūras su lakavimu truko vos 40–45 minutes (vietoj net rezervuoto laiko - 1,5 val), o rezultatas nuvylė – odelės liko nenukarpytos, nebuvo sutvarkytas įaugęs nago kampas. Tikėjausi žymiai kruopštesnio darbo.
Paslaugą atliko Samanta LT•Pedikiūras
Violeta•prieš 2 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Puikiai atliktas darbas
Paslaugą atliko Olga (UA, RU .)•Plaukų dažymas sruogelėmis moterims
Mante•prieš 2 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Dėkoju 🥰
Paslaugą atliko Yelyzaveta (UK, RU )•Manikiūras
Ieva•prieš 2 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Berniukų kirpimas atliktas labai gerai ir gražiai.
Paslaugą atliko Natali BY, RU•Vaikų kirpimas
Tatjana•prieš 2 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai greitai ir gražiai atliktas darbas. Dėkoju :)