Labai greitai ir neskausmingai manikiūristė Oksana nuemė man nagų gelinį laką :)
Nagų lako (gelinio) nuėmimas
Miglė•prieš 5 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Lankiausi salone pirmą kartą. Tikrai likau patenkinta dažymu, kirpimu, ir p. Svetlanos bendravimu. Tikrai grįšiu, manau, kad tapsiu nuolatine kliente. Ir ne tik kirptis, dažytis plaukų, bet ir gauti kitų paslaugų. Sėkmės jums!
Paslaugą atliko Svetlana LT,•Moterų visų plaukų dažymas