Kirpėja labai maloni. Apkirpo puikiai; per daug nesikišau į kirpimo sprendimus. Apkirpo taip lyg gerai pažinotų. Esu labai patenkintas! Labai gera aplinka, maloniai priima, laikas neprailgos! Labai patogi lokacija, tiek gyvenant netoliese, tiek išvykstant iš Vilniaus. Dėkoju už puikuų laiką!
Paslaugą atliko Svetlana LT,•Vyriškas kirpimas
Remigijus•prieš 5 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Viskas puikiai, įgyvendintas mano noras. Aciu!
Paslaugą atliko Svetlana LT,•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Valerija•prieš 5 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Lankiausi pirmą kartą, likau sužavėta dėmesingumu ir šiltu priėmimu 🥰. Ačiū manikiūro meistrei už greitai ir kokybiškai atliktą darbą, likau labai patenkinta ir būtinai dar pasinaudosiu paslaugomis! 🙂