Viskas labai gerai. Ne pirmą kartą lankausi pas Yelizavetą
Paslaugą atliko Yelyzaveta (UK, RU )•Manikiūras
Laura•prieš 6 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Meistrë puiku, greita ir kruopšti. Personalas visad geranoriškas. Kava skani. Atmosfera draugiška! Kainos nesikandžioja nei trupučio ;)
Paslaugą atliko Yelyzaveta (UK, RU )•Manikiūras
Rasa•prieš 6 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Paslauga suteikta gerai, rezervuojant paslauga internetu kaina buvo 35€, bet sumokėti teko 48€,šioks toks neatitikimas 🤔, aš nepaklausiau kodėl, kaina pasikeitė, bet man ir niekas nepaaiškino kodėl paslauga pabrango.
Pedikiūras
Kestutis•prieš 6 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Viskas gerai atlikta 😊 noretusi gal kiek labiau patvarkyti odeles, galbut meistre pabijojo, jog gali man skaudeti.