Užrašiau savo mamą podologo procedūrai. Po apsilankymo mama buvo labai laiminga, nes problemą, kuri kamavo ne vienerius metus, ėmė ir per keliolika minučių išsprendė. Paaiškino, kad problema gali grįžti, bet ji jau žinos pas ką grįžti :) Ačiū!
Paslaugą atliko Julija•Pedikiūras
Laura•prieš 6 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Super
Paslaugą atliko Natali BY, RU•Vaikų kirpimas
Vladimiras•prieš 7 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Meistrė Oksana viską padarė profesionaliai - greitai, kokybiškai, maloniai patarė dėl spalvos (ar tiks prie nagu formos, ilgio, odos soalvos). Puikiai, ačiu!
Manikiūras
Sonata•prieš 7 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Manau, pati Svetlana žino, kad vertinčiau 5+, nes atsitempiau ir vyrą ir vaiką čia😆 labai geras salonas🥰🥰
Paslaugą atliko Svetlana LT,•Moterų plaukų šaknų dažymas