Žiūriu i manikiūrą ir nesuprantu už ką sumokėjau 25€, negerai padaryta, nemalonus bendravimas.
Ilgalaikis gelinis manikiuras
Anonimas•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Puiki meistrė Julija, pataria, jos dėka užsiauginau savo nagus, nelaikė nei vienas gel. Lakavimas iki Julijos dabar puikiai laiko, neatšoksta. Kokybiškai atlieka savo darbą labai ačiū ❤