Šiandienos depiliacija praėjo sklandžiai ir be jokių nemalonių staigmenų. Oda liko švelni, be paraudimų ar sudirgimų. Procedūra buvo greita, o rezultatas pranoko lūkesčius – visi nepageidaujami plaukeliai pašalinti, o pojūtis po to itin malonus. Po depiliacijos panaudotas drėkinamasis kremas nuramino odą ir suteikė papildomo komforto. Tikrai džiaugiuosi rezultatu – švari, glotni oda ir jokių nemalonių pojūčių. Tikiu, kad šis efektas išliks ilgam!
Paslaugą atliko Kristina•Moterų depiliacija vašku
Erika•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai patiko! Kaip visada puikiai atliktas darbas! Inna - nuostabi!
Paslaugą atliko Inna•Manikiūras
Elena•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Lankausi nepirma karta pas Kristina, savo srities profesionalas, grisiu dar ne karta pas Jus.
Paslaugą atliko Kristina•Moterų depiliacija vašku
Patricija•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Nuostabi meistre,puikiai atliekanti savo darbą. Būtinai sugrįšiu. Ačiū, Inna 🌸