LAGOM grožio studija

4,9
1482 atsiliepimai
Kernavės g. 4-117, Vilnius, 09300
Atidaryta Šiandien: 09:00 - 20:00
Paskutinės minutės

Teikiamos paslaugos

Visos paslaugos
Nagai
Depiliacija
Veidas

Atsiliepimai apie saloną

4,9
1482 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Kaip visada - tobula
I asked for very complicated design and she did great 😊
Mayli
Brigita nuostabiausia antakių fėja
Rodyti salono atsakymą...
Viskas patiko
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Susipažink su komanda

Brigita
Antakių ir blakstienų meistrė
5.0
102 atsiliepimai

Apie

Veido grožis - mano sritis. 🤍 Be to, kad studijoje rūpinuosi Jūsų blakstienomis bei antakiais, esu estetinės kosmetologijos studentė. Nuolat tobulinuosi kursuose, domiuosi naujienomis ir visomis savo srities gudrybėmis.😊 Esu pasiruošusi kiekvienai suteikti kuo geresnę patirtį - išgirsti Jūsų lūkesčius, parinkti tinkamiausią procedūrą bei jos niuansus, kruopščiai atlikti paslaugą ir išleisti su šypsena veide. 🥳 Galiu susikalbėti lietuvių ir anglų kalbomis, suprantu ir šiek tiek kalbu rusų kalba.🇱🇹🇬🇧🇷🇺

Paslaugos

Veidas
Depiliacija

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Brigita

Kruopštus5
Laura
Manikiūrininkė
5.0
104 atsiliepimai

Apie

Savo kelio ieškojau ilgokai, bet nuo manikiūro srities ilgam pabėgti nesugebėjau. Dabar esu pasiruošusi daryti tai, kas džiugina mane pačią ir tikiuosi taip pat džiugins Jus.🤍 Visuomet siekiu tobulumo bei estetikos, man svarbu išgirsti klientą ir pateisinti jo lūkesčius. Mano tikslas - išleisti Jus iš studijos su šypsena bei pelnyti Jūsų pasitikėjimą manimi. Iki susitikimų!

Paslaugos

Nagai

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Laura

Išmanantis darbą5
Milda
Manikiūrininkė
5.0
230 atsiliepimai

Apie

Esu patyrusi manikiūro bei pedikiūro specialistė, čempionato prizininkė, instruktorė bei LAGOM* grožio studijų įkūrėja. Darbe man labai svarbi estetika. Mielai padėsiu išsirinkti bei įgyvendinsiu patinkantį dizainą, o prancūzą visuomet piešiu su pasimėgavimu. Turiu gerą akį derinant spalvas ir kuriant išskirtinius dizainus. Išleisiu Jus su geriausia Jūsų nagų versija! Kalbu lietuvių, anglų kalbomis bei šiek tiek rusų.

Paslaugos

Nagai

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Milda

Profesionalus17
Išmanantis darbą14
Aukštos kvalifikacijos12
Kamilė
Manikiūrininkė
5.0
125 atsiliepimai

Apie

Į nagų specialistų gretas įstojau labai anksti - 15-os metų. Dabar turiu jau daugiau nei 4 metų patirtį ir galiu pasiūlyti bene visas paslaugas. Atlieku tiek gelinį lakavimą, tiek gelinių nagų procedūras bei pedikiūrą. Mėgstu įgyvendinti įdomiausius šiuolaikiškus dizainus, nuolat tobulėju ir priimu įvairius iššūkius savo darbe. Kiekvieną klientę stengiuosi išlydėti su tobulu manikiūru ir pakilia nuotaika.🤗 Galiu susikalbėti lietuvių, anglų bei turkų kalbomis.

Paslaugos

Nagai

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Kamilė

Profesionalus6
Emilija
Vizažo ir antakių meistrė
5.0
134 atsiliepimai

Apie

Mokytis vizažo ėmiau dar mokyklos laikais pasitelkusi informaciją internete ir knygose. Užsidegimas niekur su laiku nedingo, o kiekviena, kuri ateidavo pas mane makiažui džiaugdavosi rezultatais, tad nusprendžiau perkelti save į profesionalų lygmenį. Baigiau profesionalius vizažo mokymus, o netrukus ir antakių dizaino kursus. Galiu pasirūpinti kasdieniu Jūsų įvaizdžiu sutvarkydama antakių formą bei ryškumą, o atėjus ypatingai progai sukursiu Jums tinkamą makiažą.👩‍🎨 Galiu susikalbėti lietuvių ir anglų kalbomis.

Paslaugos

Veidas
Depiliacija

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Emilija

Išmanantis darbą5
Profesionalus5
Aukštos kvalifikacijos5
Jūratė
Manikiūrininkė
4.9
96 atsiliepimai

Apie

Dar nuo 2019-ųjų pradėjau kaupti žinių bagažą kursuose👩‍🎓Po pertraukos užtvirtinu šias žinias intensyvia praktika. Esu atsakinga, tiksli bei kruopšti. Dirbu naujausiomis technikomis ir tik su geriausiomis priemonėmis, kiekvieną iš Jūsų stengsiuosi išleisti su geriausiu rezultatu. Galiu susikalbėti lietuvių, rusų kalbomis bei turiu anglų ir lenkų kalbų pagrindus.

Paslaugos

Nagai

Darbų galerija

Monika
Manikiūrininkė
4.9
77 atsiliepimai

Apie

Nuo mažens kūriau įdomiausius nagų dizainus sau ir draugėms nė nemanydama, kad kažkada tai taps mano pašaukimu. O dabar kuriu įspūdingus dizainus savo klientėms. Po kiekvieno tobulai švaraus manikiūro ir lygaus nago sutvirtinimo aš nusiteikusi papuošti Jus dizainu!😊 Iki susitikimo, pažadu išleisti Jus su gražiu manikiūru ir šypsena veide!

Paslaugos

Nagai

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Monika

Talentingas5
Ivona
Manikiūrininkė
4.9
61 atsiliepimai

Apie

Šią sritį atradau prieš dvejus metus ir tai man atrodė lyg hobis. Tačiau susipažinusi su šios srities subtilybėmis supratau, jog ši veikla tampa mano mylima ir bene svarbiausia. Esu nusiteikusi atlikti ne tik estetišką manikiūrą, o ir papuošti Jus įdomiu dizainu arba klasika tapusiu prancūzu.🤍 Man labai svarbu švara, kruopštus kiekvieno darbo išpildymas ir laiminga klientė. Jūsų rankos - tai ne tik Jūsų bet ir mano vizitinė kortelė. Darau viską, kad ta vizitinė kortelė būtų patraukliausia! Galiu susikalbėti lietuvių ir rusų kalbomis, turiu anglų kalbos pagrindus.

Paslaugos

Nagai

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Ivona

Kruopštus5
Živilė
Manikiūrininkė
5.0
34 atsiliepimai

Apie

Nors manikiūro sritimi domiuosi jau ilgą laiką bei baigiau kosmetologijos bakalauro studijas, kuriose taip pat palietėmė šią specialybę, tačiau tik visai neseniai šį mylimą hobį paverčiau ir darbu. Tai sritis, kuri mane labai domina ir kurioje tobulėjimui ribų nėra, tad tikiuosi, kad leisite man tobulėti, o aš kiekvieną kartą džiuginsiu jus vis gražesniu rezultatu! Kiekvienas jūsų vizitas - man lyg naujas projektas, kurį stengsiuosi įgyvendinti kiek įmanoma geriau - nuo jūsų pasitikimo studijoje iki geriausio rezultato.🤍 Galiu susikalbėti lietuviškai ir angliškai.

Paslaugos

Nagai

Darbų galerija

Rūta
Manikiūrininkė
5.0
46 atsiliepimai

Apie

Mano kelias šioje srityje prasidėjo nuo mylimojo dovanos - rinkinuko su keletu lakų. Netrukau įsivažiuoti šiuo keliu ir įvaldyti net gelinių nagų korekcijas! Praėjus šešeriems patirtiems metams, pasitobulinus stipriuose kursuose supratau - laikas pastumti vadovės darbą į šoną ir nerti į grožio sritį. Pasižymiu daugelio sėkmingu meistrų bruožu - perfekcionizmu. Kreivos linijos, asimetrijos, pamiršta nago architektūra - ne man. Tad jei svajojate apie tikslų ir gražų gelinių nagų rezultatą, susitikime prie manikiūro stalo!🤍

Paslaugos

Nagai

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Rūta

Aukštos kvalifikacijos5
Emilija
Manikiūrininkė
5.0
61 atsiliepimai

Apie

Šiuo metu tiesiog tampu laiminga matydama rezultatą prieš ir po procedūros, kurios metu man svarbiausia yra tobulai atliktas manikiūras, kuris yra neatsiejama dalis nuo lakavimo. Esu labai kruopšti, atsakinga ir reikli sau. Lauksiu Jūsų ir tikiu, jog rezultatu džiaugsimės kartu. Galiu susikalbėti lietuvių ir anglų kalbomis.

Paslaugos

Nagai

Darbų galerija

Karolina
Jaunesnioji Manikiūrininkė

Apie

Šiuo metu susidraugauju su pačia saugiausia, moderniausia manikiūro ir lakavimo technika, tad kol man reikalinga praktika - kviečiu savo paslaugoms už itin gerą kainą! Esu kruopšti, reikli sau ir atsakinga, be to šiemet tapau čempionato laimėtoja dailės srityje! Jau netrukus džiuginsiu Jus idealiai atidirbta technika ir meno kūriniais ant nagų. Labai Jūsų laukiu!🤍

Paslaugos

Nagai

Darbų galerija

Patogumai

Mokėjimo būdai
Kreditinės kortelės
Debetinės kortelės

Apie saloną

LAGOM grožio studija
09300 Kernavės g. 4-117, Vilnius

LAGOM – švedų gyvenimo filosofija, reiškianti „nei per daug, nei per mažai – pats tas“. Kiekvienas mūsų studijos specialistas siekia estetiško ir kokybiško rezultato, kurį įkvepia LAGOM ideologija.

Laukiame Jūsų apsilankant ir pažadame, jog iš skandinaviška ramybe alsuojančios studijos išeisite ne tik gražesni, bet ir pailsėję.

PirmPirmadienis
09:0020:00
AntAntradienis
09:0020:00
TrečTrečiadienis
09:0020:00
KetvKetvirtadienis
09:0020:00
PenktPenktadienis
09:0020:00
ŠeštŠeštadienis
09:0018:00
SekmSekmadienis
Uždaryta
Šiame salone naudojami produktai
Didier LAB
Salono apdovanojimai
Top Rated 2022Top Rated 2021

Grožio salonai netoliese