Laikas Grožiui

Jonažolių g. 3 (priešais Iki parduotuvę), 04214
4,9
57 atsiliepimai
Jonažolių g. 3 (priešais Iki parduotuvę), 04214

Teikiamos paslaugos

Visos paslaugos
Nagai
Depiliacija
Veidas

Susipažink su komanda

Irma
Nagų stilistė
4.9
16 atsiliepimai
Aleksa
Vizažistė-grožio terapeutė
5.0
9 atsiliepimai

About

Esu vizažistė ir grožio terapeutė (kosmetologė). Daugybė baigtų mokslų Lietuvoje ir tarptautiniu lygių. Iškovotas aukso medalis Lietuvos atvirajame čiampionate vizažisto rungtyje podiumo makiažas, iškovotas bronzos medalis atvitajame Lietuvos grožio specialistų čiampionate vestuvinio įvaizdžio rungtyje. Esu tarptautinio lygio meistė esu įgijusi du tarptautinius diplomus CIDESCO pripažintas ir akredituotas visame pasaulyje "beuty terapist" ir INFA gavau net auksinio meistro ivertinimą "Golden master face and body" diplomą. Vizažui naudoju Maqpro paris profisionalę kosmetiką, make up forver, mac ir dar daugybė kitų aukščiausio lygio kosmetikos gamintojų produktų. Kosmetologijoje dirbu su Biodroga, caragen PTX ir dar keliom saugiom ir kokybiškom kosmetikos linijom. Naudoju darsonvalio aparatą. Depiliacijai pasirinkau "Shugardep" cukrų, o vaškus Lycon, geriausi iš geriausių rinkoje. Blakstienų laminavimą atlieku su "Beuty and you" kokybiškom ir saugiom priemonėm.

Apie saloną

Laikas Grožiui
04214 Jonažolių g. 3 (priešais Iki parduotuvę)

Esu Irma manikiūro specialistė, dabar populiaru vadinti nagų stiliste :)
Dirbu šioje sferoje jau šešti metai, esu sertifikuota ir baigusi specialybę pagal Lietuvos švietimo ministerijos programą. Niekada nesėdžiu vietoje ir žengiu koją kojon su naujienomis, reguliariai lankausi mokymuose, kursuose, seminaruose ir vebinaruose. Stengiuosi tobulėti ir kuo subtiliau ir kokybiškiau atlikti savo darbą.
Esu linkasma ir bendraujanti, bent jau taip atsiliepia mano klientės. Tiesa sakant aš nevadinu savo merginų klientėm, nes jos visos jau spėjo patapti draugėmis ir mano darbo diena dėka jų prabėga taip greitai, nes visada pilna naujienų ir gerų emocijų.
Tai štai tokia ta aš :) Paprasta ir myliu savo darbą
Užsuk! Susipažinsim ir padailinsim tavo nagučius ;)

PirmPirmadienis
10:0020:00
AntAntradienis
10:0020:00
TrečTrečiadienis
10:0020:00
KetvKetvirtadienis
10:0020:00
PenktPenktadienis
10:0020:00
ŠeštŠeštadienis
10:0015:00
SekmSekmadienis
Uždaryta
Šiame salone naudojami produktai

Grožio salonai netoliese