Laimos Kanclerienės odos priežiūros kabinetas

5,0
7 atsiliepimai
Girstupio g. 3-3, Kaunas, 44355
Atidaryta šiandien : 09:00 - 19:00

Teikiamos paslaugos

Visos paslaugos
Plaukai
Veidas

Atsiliepimai apie saloną

5,0
7 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Visuomet apsilankymo pas kosmetologę Laimą laukiu kaip šventės: šventės savo veidui (dėl profesionaliai parinktų ir atliekamų procedūrų), ir šventės sielai (dėl sukuriamos jaukumo, dėmesingumo atmosferos) 😊.
Daug metų lankausi šiame kosmetikos kabinete ir džiaugiuosi puikiomis paslaugomis bei meistrės profesionalumu. Naudojamos kokybiškos medžiagos padėjo atsikratyti nuolatinės odos alergijos. Puiki aplinka suteikia galmybę pasidžiaugti poilsio valandėle.
Lankausi pas Laimutę jau eilę metų, procedūros aukščiausios kokybės, laikas tiesiog praskrieja, nes maloniai bendraujame įvairiomis temomis. Po procedūros visada jaučiuosi puikiai, oda atsigauna, mintys prašviesėja, todėl visada smagu sugrįžti. Rekomenduoju :)
Esu ilgametė klientė,daugelį metų lankausi pas veido odos priežiūros specialistę Laimą.Vertinu jos žinias ir atsakingai atliekamą darbą,malonų bendravimą .Visada galima pasitarti ir gauti naudingos informacijos dėl veido odos priežiūros.Pravėrus ,šio salono,duris,visada pasitinka tvarkinga,jauki aplinka,o joje su malonia šypsena Laima.Dėkinga jai ir rekomenduoju kitiems.
Labai maloni ir demesinga kosmetologė. Gerai išmano savo darbą. Ypač patinka jos daryti kremai. Visa kosmetika parenkama būtent tavo odai ir poreikiams. Rami ir jauki kabineto atmosferą. Draugiškos kainos. Tikrai rekomenduoju apsilankyti.
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Susipažink su komanda

Laima
Med.kosmetologė

Apie

Kosmetologijos srityje dirbu nuo 1994-ųjų. Mano žinių bagažas įgytas medicinos mokykloje, Ispanijos Lady Anne kosmetologijos mokykloje, daugybėje kursų ir mokymų bei universitetinėse biomedicinos studijose.Tai suformavo visaapimantį požiūrį į žmogų,kaip vieną darniai veikiančių organų ir sistemų visumą. Bei gražios odos,senėjimo procesų greičio ryšį su bendra organizmo sveikata ir gyvenimo būdu.Todėl tiek spuoguotos odos priežiūros, tiek anti-age procedūras savo kabinete parenku individualiai. Laikausi pagrindinės taisyklės- profilaktika kosmetologijoje itin svarbi..Negyvybingai odai chirurgo skalpelis padės neilgam, o randuotos odos šlifavimo gali neprireikti, laiku ir kantriai prižiūrint spuoguotą odą. Jei pritariate šiam požiūriui, kviečiu drauge keliauti link gražios odos. Aš pasiūlysiu savo  žinias, ilgametę patirtį, nuolatinį tobulėjimą ,modernią ir saugią įrangą.

Paslaugos

Veidas
Masažas
Plaukai

Apie saloną

Laimos Kanclerienės odos priežiūros kabinetas
Girstupio g. 3-3
44355 Kaunas

Labai jaukus kosmetologijos centras įsikūręs miesto centre. O čia esančiame Laimos Kanclerienės odos priežiūros kabinete gyvena patirtis ir žinios, kurios padeda išspręsti odos keliamas problemas ir išsaugoti odos jaunystę...Rezultatui pasiekti įdedama visa širdies ir rankų šiluma, o taip pat:

  • Medicininis išsilavinimas;
  • Ilgametė darbo kosmetologijos srityje patirtis;
  • Nuolat keliama kvalifikacija;
  • Moderni kosmetologinė įranga

Individualus ir holistinis (visaapimantis) požiūris į kiekvieną klientą.Todėl dirbu su laiko patikrintomis kosmetikomis - bleu&marine (Prancūzija), Sesderma, Ekseption®. Taip siekiu kiekvienam klientui pasiūlyti labiausiai jo odos poreikius atitinkančią procedūrą ir kosmetiką.

Artimiausias viešasis transportas: Autobusai 7, 18, 22, 23, 28, 29G, 32, 38, 61, 65, 65A. Stotelės pavadinimas: "Geležinkelio stotis".

Komanda: Laima.

Kas mums patinka:

  • Salono atmosfera: Maloni, rami muzika.
  • Specializacija: Odos priežiūra, limfodrenažinis kūno masažas, plaukų procedūros.
  • Ypatingumai: Šalia kosmetologijos centro parkavimo aikštelė.
PirmPirmadienis
09:0019:00
AntAntradienis
09:0019:00
TrečTrečiadienis
09:0019:00
KetvKetvirtadienis
09:0019:00
PenktPenktadienis
09:0019:00
ŠeštŠeštadienis
Uždaryta
SekmSekmadienis
Uždaryta
Šiame salone naudojami produktai
Ekseption
Sesderma

Grožio salonai netoliese