Nuuu tikrai gerai apkirpo. Tikrai grįšiu dar karta.
Vyriškas kirpimas
Justas•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai atidus ir draugiškas kirpėjas. Paaiškina kiekviena savo kirpimo veiksmą ir priežastį. Likau labai patenkintas savo šukuosena ir tikrai žadu apsilankyti dar ne viena karta.