Labai jauki aplinka, gerai žinanti savo darbą meistrė. Priaugino labai gražias ir natūraliai atrodančias blakstienas, kurios gerai išsilaikė ir po 3 savaičių. Visada gera sugrįžti, rekomenduoju :)
Paslaugą atliko Natalia•Blakstienų priauginimas
Anonimas•prieš apie 7 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puikiai atliktas darbas! Ačiū Natalijai!
Paslaugą atliko Natalia•Antakių ir blakstienų dažymas
Daiva•prieš apie 7 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Profesionali ir labai maloni kosmetologė Natalija. Salono aplinka labai jauki.
Paslaugą atliko Natalia•Nugaros valymas
Greta•prieš apie 7 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas atlikta nepriekaištingai! Atmosfera be galo jauki, bendravimas malonus. Rekomenduoju!
Paslaugą atliko Natalia•Antakių ir blakstienų dažymas
Gabija•prieš apie 7 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puiki meistrė! Puikiai atliktas darbas! Rekomenduoju!
Paslaugą atliko Natalia•Antakių ir blakstienų dažymas