Darbas atliktas puikiai, labai jauki ir graži vieta.
Paslaugą atliko Natalia•Antakių ir blakstienų dažymas
Gabija Velykytė•prieš daugiau nei 7 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai grazi ir jauki aplinka, malonus personalas.
Paslaugą atliko Natalia•Antakių ir blakstienų dažymas
Indre•prieš daugiau nei 7 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Meistrė tiesiog Fėja!
Paslaugą atliko Natalia•Blakstienu pakelimas / rietimas
Renata•prieš daugiau nei 7 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas labai patiko
Paslaugą atliko Natalia•Veido pilingas
Anonimas•prieš daugiau nei 7 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Džiaugiuosi atradusi šį saloną. Jau po pirmo apsilankymo likau patenkinta tiek paslaugų kokybe, tiek pačia salono aplinka bei bendravimu. Supratau, kad tikrai čia grįšiu dar ne vieną kartą. Taip ir yra :)