Pas meistrę Gretą lankausi ne pirmą kartą ir visą laiką lieku patenkinta jos atliktu darbu. Greta - kruopšti, išmananti savo darbą, paslaugi,maloni . Visą laiką atsižvelgia į pageidavimus, juos išpildo. Labai rekomenduoju. 🌸
Paslaugą atliko Greta•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Jolita•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puikiai
Paslaugą atliko Greta•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Emilija•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Super!
Paslaugą atliko Laura•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Fausta•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puiku!
Paslaugą atliko Indrė•Antakių laminavimas
Viltė•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Meistrė nagučius išdirba iki paskutinių detalių, be galo kruopščiai išdirbdama kiekvieną smulkmeną 🤍
Visuomet dėl to ne kartą sugrįšiu
Paslaugą atliko Greta•Ilgalaikis gelinis manikiuras