Neseniai atradau šį saloną ir esu labai patenkinta manikiūru, labai graži aplinka, labai kruopštus ir profesionalus darbas, didelis spalvų ir bazių pasirinkimas ir svarbiausia - malonus elgesys ir puikus finalinis rezultatas. Tikrai grįšiu :)
Paslaugą atliko Laura•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Kotryna•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Nuoširdumass, komakabilumas.
Paslaugą atliko Laura•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Liudmila•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai ačiū už nepriekaištingus nagus! ❤️
Paslaugą atliko Laura•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Indrė•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Dziaugiuosi, kad nepriekaistingai ilgai laikosi atliktas manikiuras 💅🏼
Paslaugą atliko Laura•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Jelena•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Ačiū už puikų manikiūrą!
Paslaugą atliko Laura•Ilgalaikis gelinis manikiuras