Labai patiko makiažas ir šukuosena – meistrė Indrė atsižvelgė į visus mano poreikius ir lūkesčius. Rezultatas buvo puikus, jaučiausi tikrai pasipuošusi. Nuoširdžiai rekomenduoju!
Paslaugą atliko Indrė•Makiažas
Inga•prieš 7 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Puiki vieta ir visada tvarkingas meistrės Gretos darbas ❤️
Paslaugą atliko Greta•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Darja•prieš 7 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Puiku
Paslaugą atliko Greta•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Rasa•prieš 7 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Labai patinka :)
Paslaugą atliko Greta•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Laura•prieš 7 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puikiai, jau esu pastovi salono klientė.
Paslaugą atliko Greta•Ilgalaikis gelinis manikiuras