Laura tikra profesionalė. O direktorius Jazzas labai mielas ir demesingas.
Paslaugą atliko Laura•Ilgalaikis gelinis pedikiuras
Irina•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Labai patinka, grįžtu ne pirmą kartą ir dar grįšiu!
Paslaugą atliko Indrė Z•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Gertrūda•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Puik, maloni meistrė! Labai gražiai atitaikė formą, spalvą :) tvarkingai, atsargiai išpešiojo, atsakė į visus klausimus apie laminavimą, davė patarimų, kaip toliau prižiūrėti antakius.
Paslaugą atliko Indrė•Antakių laminavimas
Olga•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Antras kartas ir vėl viskas nuostabiai. Ačiū Mijai!
Paslaugą atliko Mija•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Erika•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
nuostabiai atlaike manikiuras 3 savaites
Paslaugą atliko Indrė Z•Ilgalaikis gelinis manikiuras