Viskas patiko - ir atmosfera, ir personalas, švara ideali, labai gražus interjeras! Manikiūras atliktas be galo kruopščiai, tobulai👍 Didelis ačiū Indrei🤗 Sugrįšiu dar ne kartą.
Paslaugą atliko Indrė Z•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Inga•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Laura tobulai atliko manikiūrą! Būtent tai, ko norėjau. Ačiū!
Paslaugą atliko Laura•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Monika•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai maloni ir dėmesinga meistrė. Jaukus salonas ir šuniukas pakelia nuotaiką 🐶🪄😍
Paslaugą atliko Laura•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Viktorija•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Kaip visada - TOBULAI ☺️ puikus salonas, kolektyvas ir lokacija 🫶🏼
Paslaugą atliko Laura•Ilgalaikis gelinis manikiuras