Buvau išgelbėta🙂😉 Laura, ačiū❤️ Kaip visad, nuostabu.
Paslaugą atliko Laura•Ilgalaikis gelinis pedikiuras
Oksana•prieš 8 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Likau labai labai patenkinta, puikiai atliktas manikiūras, labai gerai laikosi rezultatas. Tikrai gryšiu!
Paslaugą atliko Laura•Manikiūras
Reda•prieš 9 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Ačiū Laura! Dabar nagučiai sutvarkyti ir gražus 🌸
Paslaugą atliko Laura•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Viktorija•prieš 9 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Lankausi antrą kartą pas Laurą, patinka, kad noriai atsako į visus klausimus, noriai ieško sprendimo, kad geriau laikytųsi gelis ir lakas (nes ne visi man laikosi ir reik atrast kas tiks). O kas fainiausia, pas Laurą randu begalę ryškių spalvų.
Paslaugą atliko Laura•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Rasa•prieš 9 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Kaip visada greitai ir labai kruopščiai atliktas pedikiūras!!! Rekomenduoju visosms!!😍😍😍
Paslaugą atliko Laura•Ilgalaikis gelinis pedikiuras