Meistrės darbu esu patenkinta. Bendrauja maloniai, draugiškai. Didelis spalvų pasirinkimas. Gelis laikosi gerai. Bet pats salonas nepatinka, bloga atmosfera.
Paslaugą atliko Laura•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Martyna•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puiki atmosfera ir profesionaliai atliktas darbas.
Paslaugą atliko Laura•Ilgalaikis gelinis pedikiuras
Valentina•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Kruopštus darbas
Paslaugą atliko Laura•Ilgalaikis gelinis pedikiuras
Monika•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai maloni, kruopšti meistrė, puikus rezultatas! 👏☺️
Paslaugą atliko Laura•Ilgalaikis gelinis pedikiuras
Dovilė•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Kojų nagai nulakuoti nuostabia,žėri kaip kosmosas👌🙂
Paslaugą atliko Laura•Ilgalaikis gelinis pedikiuras