Paslaugą atliko Laura•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Kristina•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Buvau pirmą kartą ir likau labai maloniai nustebinta! Meistrė ne tik šilta ir draugiška, bet ir tikra savo darbo profesionalė. Jaučiausi labai jaukiai, viskas buvo paaiškinta, darbai atlikti kruopščiai ir su atidumu. Manikiūras gavosi būtent toks, kokio norėjau – švelnus, estetiškas ir tvarkingas. Ačiū už šiltą priėmimą ir gražius nagus!
Paslaugą atliko Laura•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Monika•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puiku:) Labai kruopščiai atliktas pedikiūras.
Paslaugą atliko Laura•Ilgalaikis gelinis pedikiuras
Živilė•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai faina Laura, išklauso, to ko nori, padeda išsirinkti ir viską atlika švariai ir profesionaliai. Tikrai rekomenduoju.
Paslaugą atliko Laura•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Ieva•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Maloni, atidi, kruopšti meistrė. Rekomenduoju!
Paslaugą atliko Laura•Ilgalaikis gelinis manikiuras