Сервис на высшем уровне. Четыре года назад впервые пришла в этот салон на маникюр, так в нем и осталась 😀 Вдобавок нашла мастера по педикюру и волосам. Персонал дружелюбный и гостеприимный. Всем рекомендую!
Alesia Lukaševič•prieš apie metus per „Google“
Разодрали кутикулу в мясо, довели до слез. На просьбу быть осторожнее, посмеялись и унизили. Сам маникюр продержался не долго.
Merilin Ferran•prieš apie metus per „Google“
Manikiuro meistrė Anastasia, visada tobulas manikiuras, tobulai atliktas darbas. Rekomenduoju! Daug meistriu teko pakeisti, kol kas Anastasia geriausiausia!!!
Diana Šuško•prieš apie metus per „Google“
Jau ne pirmą kartą lankausi šioj grožio studijoj, atmosfera draugiška ir maloni, visi meistrai paslaugūs ir malonus! Atlieku gelinį lakavimą pas meistrę Anastasija, susikalbėti galima lietuviškai, angliškai bei rusiškai, labai maloni meistrė, gelinis lakavimas bei formos suteikimas nuostabus, darbas kruopštus, greitas, meistrė nebijanti dizainų, atlieka viską estetiškai ir atsargiai🤍 Didžiausios rekomendacijos!
Patricija Grišina•prieš apie metus per „Google“
Viskas labai gerai, Laura profesionalės, rekomenduoju.
Paslaugą atliko Laura•Ilgalaikis gelinis manikiuras