Puiki meistrė – kruopšti, profesionali ir labai maloni. Manikiūras visada atrodo nepriekaištingai.
Paslaugą atliko Laura•Natūralių nagų stiprinimas
Reda•prieš 17 dienų
Patvirtintas atsiliepimas
Puikus aptarnavimas ir maloni atmosfera. Nagai atrodo tvarkingai ir estetiškai, o darbas atliktas labai kokybiškai. Tikrai sugrįšiu!
Paslaugą atliko Laura•Natūralių nagų stiprinimas
Renata•prieš 18 dienų
Patvirtintas atsiliepimas
Ilgai trunkantis, bet prastai atliktas manikiūras
Paslaugą atliko Samanta•Manikiūras
Ingrida•prieš 19 dienų
Patvirtintas atsiliepimas
Labai patinka kirpimas. Lankysuosi visada ❤️😊
Paslaugą atliko Rūta•Vaikų kirpimas
Lukas•prieš 19 dienų
Patvirtintas atsiliepimas
Su tokia šukuosena kokią padarė Rūta ir pats jausiuos kaip savose vestuvės!!!😎. Kaip visuomet greitai, gražiai ir smagiai ir su patarimais😉 Rekomenduoti neužtenka, bet jau ir siūlyti pradėsiu visiems kirptis tik Čia!!! 😁