Lankėmės kirpykloje vaikų kirpimui ir likome labai patenkinti! Kirpėja Rūta itin švelni, kantri ir maloniai bendravo su vaiku, todėl kirpimo procesas praėjo be jokio streso. Rezultatas puikus! Vaikas pats patenkintas ir sakė sugrįš dar ne kartą! Rekomenduojame apsilankyti :))
Paslaugą atliko Rūta•Vaikų kirpimas
Saule•prieš 7 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas gerai
Paslaugą atliko Laura•Ilgalaikis gelinis manikiuras